Ponad 25 lat doświadczenia w implantologii
Wieloletnia praktyka uniwersytecka, obecność na rynku usług od 1993 roku
Pomagamy 100% pacjentów implantologicznych
Polscy prekursorzy implantów ZYGOMA, złożone procedury regeneracyjne tkanek
Stomatologia na wysokim poziomie
Kompleksowe usługi od diagnostyki do nowoczesnej protetyki
Międzynarodowe standardy w obsłudze naszych pacjentów
Profesjonalizm, precyzja, przyjazna atmosfera i relacja z pacjentem
Zaawansowana technologia
Unikalne oprzyrządowanie medyczne, nowatorskie procedury lecznicze, nowoczesna stomatologia
Previous
Next

DOŚWIADCZENIE PROFESJONALIZM

Klinikę Dr Witkowskiego jak i jej personel wyróżnia doświadczenie i profesjonalizm. Nieustannie podnosząc kwalifikacje mamy na uwadze wysokie standardy usług oferowanych naszym pacjentom.

Ustawiczne dokształcanie, a nade wszystko radość i zapał, które temu towarzyszą stały się naszym wyróżnikiem, który pozwala na odpowiedni dobór specjalistycznej kadry oraz współpracujących z nami jednostek naukowych.

IMPLANTY TO NASZA SPECJALNOŚĆ

Implantologia stomatologiczna to dyscyplina na rozwój której w naszej klinice kładziemy duży nacisk. Obecna jest na rynku komercyjnych usług medycznych w Polsce od końca lat 80-tych. Nasza klinika jako jedna z pierwszych w polsce oferowała usługi implantologiczne już od 1993 roku.

Wszczepiamy implanty przy użyciu wielu  systemów implantologicznych uznanych na całym świecie.
Od początku współpracujemy z liderami implantologii światowej

Serwisujemy pacjentów posiadających implanty systemów mniej rozpowszechnionych firm oraz firm oficjalnie wycofanych ze sprzedaży.

Obecność zaawansowanego technologicznie, unikalnego oprzyrządowania medycznego, pozwala nam na rozwiazywanie trudnych i nietypowych problemów klinicznych u naszych pacjentów, dając nam min możliwość pomocy w 100% przypadków implantologicznych

NASZA KLINIKA JAKO JEDNA Z PIERWSZYCH W POLSCE OFEROWAŁA USŁUGI IMPLANTOLOGICZNE JUŻ OD 1993 ROKU

Po raz kolejny spotkanie w elitarnym gronie Nobel Experts Panel 2021. Działalność medyczna oraz naukowo medyczna w ramach Branemark System, a później Nobel Biocare datuje się dla Dr Radosława Witkowskiego od 1994 roku.
W tym okresie czasu do chwili obecnej autoryzował liczne kursy, szkolenia wykłady oraz wystąpienia naukowe w Polsce i poza granicami kraju.
W ramach między innymi Nobel Experts Panel będzie nadal pogłębiać wiedzę, współpracę naukową jak i doświadczenie medyczne z myślą o innowacjach w medycynie jak i o pacjentach.

PEKURSORZY ZYGOMA

Jest polskim prekursorem techniki wprowadzonej w latach 80- tych przez Prof. PI Branemarka – ZYGOMA. Jako pierwszy w Polsce zaprezentował w formie wykładu na konferencji Quintessence w Warszawie w 2006 roku swój dorobek dotyczący implantów ZYGOMA. 

INTERDYSCYPLINARNE KOMPLEKSOWE LECZENIE SPECJALISTYCZNE

Nasza Klinika kładzie szczególny nacisk na interdyscyplinarne i kompleksowe leczenie, gdzie główną rolę odgrywa złożone planowanie leczenia w oparciu o nowoczesną nieinwazyjną oraz inwazyjną diagnostykę. Szeroka gama usług stomatologicznych oraz implantologicznych stanowi podstawę nowoczesnej formy rehabilitacji protetycznej

Naszą specjalnością są pacjenci z trudnymi warunkami implantologicznymi

WIELOLETNIA PRAKTYKA UNIWERSYTECKA

Kariera zawodowa Dr R. Witkowskiego wiąże się z wieloletnią praktyka uniwersytecką w ramach Uniwersytetu Medycznego CMUJ Kraków, Uniwersytetu Medycznego Wrocław, WCM Opole

DZIAŁALNOŚĆ NAUKOWA

Nasza działalność zawodowa, którą prowadzimy od 1993 roku łączy współpracę zawodową i naukową z wieloma ośrodkami  uniwersyteckimi oraz pozauniwersyteckimi zarówno w Polsce jak i zagranicą.

Współpracujemy naukowo z fundacją osteologiczną Geistlich dla której od 2000 roku Dr R. Witkowski szkoli, prowadzi seminaria oraz prezentuje autorski  dorobek naukowy. Wdraża na rynek usług medycznych nowatorskie protokoły osteologiczne min wraz z FM Dental oraz ReOss GmbH. Współpracował z niemiecką firmą osteologiczną Meisinger w ramach International Bone Management.
Jest aktywnym uczestnikiem programu szkoleniowego gIDE w ramach UCLA .

DZIAŁALNOŚĆ DYDAKTYCZNO-SZKOLENIOWA

Dzielimy się wiedzą i doświadczeniem zawodowym zdobytym przez Dr R. Witkowskiego w ciągłości uniwersyteckiej pracy zawodowej, którą pogłębiły odbyte liczne kursy i staże na polskich jak i zagranicznych uniwersytetach.

Dr R.Witkowski prowadzi regularne szkolenia specjalistyczne z zakresu implantologii, technik operacyjnych stosowanych w regeneracji kostnej oraz implantów ZYGOMA dla lekarzy i zespołów klinicznych, udziela wykładów tematycznych na konferencjach w Polsce jak i zagranicą.

Od 1994 współpracuje i współtworzy polski zespół  szkoleniowy  Branemark System – światowego lidera implantologii. Od 1999 po przekształceniu się Branemark System  w Nobel Biocare, pracuje jako wykładowca i trener.
W 2006 przedstawił pierwszy Polski materiał naukowy dotyczący implantów Zygoma.
W 2007 brał udział w elitarnej grupie naukowo-szkoleniowej, wprowadzającej na rynek implantologiczny nowatorski wszczep Nobel Active.

WDRAZANIE AUTORSKICH INNOWACJI MEDYCZNYCH I NOWATORSKICH ALGORYTMÓW LECZNICZYCH

W ramach współpracy naukowej oraz programów badawczo rozwojowych wdrażamy autorskie innowacje w zakresie technik operacyjnych oraz algorytmów leczniczych, a także rozwijamy niszowe techniki medyczne

Dr witkowski jst aktywnym uczestnkiem programu szkoleniowego gIDE w ramach  UCLA oraz Loma Linda University, California, USA.

Fotograficzny zapis wizyty naukowej w naszej klinice zespołu Zakładu  Periodontologii Uniwersytetu Wroclawskiego wraz z kierownikiem Zakładu,  prof. Tomaszem Konopką w lutym 2020.

WDRAŻANIE NISZOWYCH TECHNOLOGII MEDYCZNYCH

KONTAKT

WIĘCEJ INFORMACJI

SZYBKI EMIAL

© 2017 STOMATOLOGIA ESTETYCZNA IMPLANTOLOGIA DR RADOSŁAW WITKOWSKI Wszystkie prawa zastrzeżone