SZEROKIE SPEKTRUM KOMPLEKSOWEGO DZIAŁANIA

Działamy z myślą o Pacjentach,  którym zależy na wysokiej jakości, komforcie oraz spektakularnym efekcie leczenia. Zapewniamy kompleksową opiekę dentystyczną, oferując szeroki zakres usług obejmujących.

 • Nowoczesną nieinwazyjną oraz inwazyjną diagnostykę ( Tomograf Komputerowy CBCT, RTG, Mikroendoskop Polydiagnost, druku modeli 3D )
 • Szeroko pojętą profilaktykę stomatologiczną
 • Stomatologię estetyczną wraz z nowoczesną protetyką
 • Endodoncję opartą o precyzyjną aparaturę diagnostyczno – pomiarową
 • Implantologię jako podstawę nowoczesnej rehabilitacji protetycznej
 • Zaawansowaną implantologię oraz implantoprotetykę
 • Kompleksowe leczenie bezzębia -ZYGOMA
 • Szeroki wachlarz zabiegów z zakresu regeneracji kości i tkanek miękkich
 • Chirurgię jamy ustnej
 • Elementy chirurgii szczękowo-twarzowej
 • Protetykę szczękowo-twarzową
 • Zabiegi w znieczuleniu ogólnym

Systematycznie poszerzana przez nas wiedza z zakresu stomatologii oraz innych działów medycyny, której podstawą była wieloletnia specjalizacja i asystentura uniwersytecka, ciągła współpraca naukowa z liderami technologii medycznej w Polsce i poza granicami kraju, pozwalają nam na sukcesywne wprowadzanie nowoczesnych rozwiązań technologicznych oraz nowych protokołów leczniczych.

Wprowadzane przez nas innowacje dają naszym pacjentom nie tylko możliwość nowoczesnego, szybkiego i bezpiecznego leczenia, często w bardzo trudnych warunkach klinicznych lecz również są szczególnym wyróżnikiem Naszej Kliniki na terenie Polski jak i poza granicami kraju. Eksportujemy tam swoją wiedzę i doświadczenie w postaci licznych kursów i wykładów prowadzonych w ramach szkoleń i kongresów.

Obecność zaawansowanej technologii oraz unikalnego oprzyrządowania medycznego, pozwala nam na rozwiazywanie trudnych i nietypowych problemów klinicznych u naszych pacjentów, dając możliwość pomocy w 100% przypadków implantologicznych.

SPECJALIZACJA

Nasze usługi wykonujemy w oparciu o nowoczesne rozwiązania technologiczne, implantujemy przy użyciu wielu wiodących systemów implantologicznych uznanych na świecie. Rozwiązujemy problemy kliniczne i serwisujemy pacjentów posiadających implanty systemów mniej znanych firm oraz wielu systemów oficjalnie wycofanych ze sprzedaży​

          

Dr n. med. Joanna Toczewska

Absolwentka Wydziału Lekarsko-Dentystycznego Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. Od 2016 roku pracuję w Katedrze i Zakładzie Chorób Przyzębia Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu. W 2020 roku obroniła pracę doktorską z wyróżnieniem.

Adrianna Mikołajska

Koordynator do spraw projektów naukowych, dyplomowana asystentka stomatologiczna.

Monika Wistuba

Dyplomowana asystentka i higienistka stomatologiczna.

Martyna Sroka

Technik radiologii.

NASI PARTNERZY

Współpracujemy ze światowymi liderami technologii medycznych. 

KONTAKT

WIĘCEJ INFORMACJI

SZYBKI EMIAL

© 2017 STOMATOLOGIA ESTETYCZNA IMPLANTOLOGIA DR RADOSŁAW WITKOWSKI Wszystkie prawa zastrzeżone